Ми глибоко переконані, що поодинці неймовірно складно буде боротися з бідою

За сприяння голови Баришівської селищної ради О.П. Вареніченка та за ініціативи працівників Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Баришівської селищної ради проводиться благодійна акція «Великодній кошик». З метою підтримки сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах було придбано та надано продуктові набори у вигляді борошна, цукру, олії, вермішелі, рибних консерв та цукерок, а також господарчих товарів: дезинфікуючих засобів, туалетного милу та миючої білизни. Також кожній сім’ї було надано друковані матеріали, правила щодо запобігання коронавірусу та розроблені психологом Центру рекомендації для батьків щодо поведінки під час карантину.

Дякуємо небайдужим людям, які долучились до цієї благодійної справи, підприємцям: Василю та Марії Коваленко, Олександру та Оксані Бойко, депутату Баришівської селищної ради Людмилі Прокопчук та Світлані Дорошенко «ПашаМото», яка за власний кошт придбала 300 масок для дітей з сімей СЖО та дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Альона Баргамон. яка власноруч шиє маски виготовила маски також для діток, які ми їм передаємо.

В цей нелегкий період звертаємось до всіх небайдужих, які мають можливість допомогти тим, хто поруч. Можете зробити це самостійно або звернутись до Центру.

Контактний телефон (04576) 5-13-33