Мужнім захисникам України присвячено

Бібліотеки Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради долучилися до привітального флешмобу «Гідні сини України»

(#ГІДНІСЛАВИ), оголошеного  відділом  культури та туризму Баришівської селищної ради.

В бібліотеках ЦБС оформлені книжкові виставки та тематичні полички «Героям слава!», «Слава Героям, синам України».

З днем Збройних Сил України мужних захисників привітали бібліотечні працівники Баришівської бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів сіл Коржі, Поділля,  Селичівка,  Лукаші, Морозівка,  Рудницьке,  Бзів,  Корніївка, Паришків, Перемога. Поетичну композицію «З днем Збройних сил України» за участі читачів бібліотеки представила  зав. бібліотекою с.Перемога С.М.Мойсієнко.

До Міжнародного дня волонтерів Баришівська центральна бібліотека для дорослих відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  провела  прес-огляд  «Волонтери—люди  доброї волі» з газети «Баришівський вісник» 2015-2019 років, а  в бібліотеці-філіалі с. Рудницьке оформлена інформаційна викладка «Люди доброї волі».

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.