Можливості та перспективи реалізації проектів Київської області

17-го грудня 2019 року в приміщенні адмінбудівлі Київської ОДА відбулася підсумкова конференція “Можливості та перспективи реалізації проектів Київської області”. Організатор події: Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при КОДА (директор Сергій Лукін) за підтримки економічного розвтку і торгівлі Київської ОДА (директор Ярослав Вишня).

Під час роботи конференції, учасників озайомили з основними 10 критеріями оцінки проектів, які подаються до грантових вітчизняних та європейських програм.

Серед яких :

1.Фінансова стабільність.

2.Вплив на громаду.

3.Співфінансування.

4.Створення робочих місць.

5.Інноваційніст.

6.Співпраця з бізнесом та громадянським суспільством.

7.Доступність даних та ресурсу.

8.Політична сталість.

9.Гендерний аспект.

10.Cost Benefit Analysis (CBA) (аналіз вигод та витрат).

На заході було презентовано 8 проектів, з різних сфер: екологія, освіта, культура, туризм, соціальний захист населення,ІТ,ініційовані з метою покращення якості життя громад столичного регіону.

Вперше було презентовано проект від Баришівської ОТГ.

За результатами оцінювання незалежного журі , які брали участь у конференції 2 місце зайняв проект ” Створення економ музею імені Ганни Собачко – Шостак, який підготувала та презентувала в.о. радника Баришівського селищного голови з питань інвестиційного розвитку, міжнародного співроьітництва та взаємодії із старостинськими округами Надія Михайлівна Слухай.

Наша громада отримала приємний бонус від організаторів конференції на 2020 рік :виїздний семінар від Центру підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при КОДА.

Вибір тем буде опубліковано незабаром!

Працюємо далі!