Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати”

Доброго дня!

Вітання всій Баришівській громаді передають представники Баришіського РС ГУ ДСНС України у Київській області,які щиро вдячні за презентовані мобільною групою маски та звертаються до мешканців Баришівської громади: « БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! СИДІТЬ ВДОМА! НЕ ПАЛІТЬ ТРАВУ!»

За влучну ідею пошиття масок для наших захисників від вогню – дякуємо Олені Бойко, маски власноруч виготовила Людмила Тішура (відділ культури та спорту Баришівської селищної ради).

Сьогодні:

Замовлені та проплачені 6 шт. пульсоксиметри та 3 відсмоктувачі медичні на суму 15 630 грн. Отримана необхідна резинка. Вдячні за допомогу Володимиру Суходольському придбав 5 л антисептику (1600 грн.).

Трішки хотілося б розповісти про роботу мобільної волонтерської групи «Нас не подолати». Всі, хто має бажання працювати можуть приєднатися до групи, яка існує в вайбері (тобто написати Оксані Нитченко на номер 06799946335 : я хочу допомагати- і все Ви з нами ). Фактично щогодини ми маємо звіт фінансових надходжень, щоранку ми вирішуємо та намічаємо пріоритетні завдання на день.

Замовленням всіх необхідних медичних засобів займаються дві чарівні леді :Людмила Скалацька та Жанна Данчук. Жанна також тримає постійний зв’язок з головними лікарями: КНП «Баришівська ЦРЛ» Буняк Галиною Миколаївною КНП «ЦПМСД» та Ковригою Павлом Олександровичем, з ними ж з’ясовує нагальні потреби сьогодення.

Наші чарівниці швеї звичайно працюють і вдень, і вночі – ми щиро вдячні їм!

Можливо, ще є бажаючі?!

Та закликаємо всіх мешканців громади не бути байдужими, а долучатися до хорошої справи.

Давайте разом подбаємо про майбутнє нашої громади!

Залишок на рахунку станом на 08.04.2020 р.- 9 358,09 грн.

збір продовжується

5168757411030937 Борзак Л.В.