Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” 27.04.2020

Доброго вечора!

Ви знаєте, 26-го квітня спілкуючись з волонтерами, членами мобільно-волонтерської групи «Нас не подолати» в режимі он-лайн на тему Чорнобильської трагедії все ж таки— це покарання людям за безтурботне і варварське ставлення до природних ресурсів, до того, що було створено до нас і мало б залишитися після нас, а ми так безжально знищуємо.

Чорнобильська трагедія: пам`ять як попередження на майбутнє! Та чи зможемо ми зробити висновки, винести урок?!

Наразі планета бореться зі страшним вірусом COVID-19. Ситуація в Баришівському районі станом на 27 квітня: лабораторно підтверджено 3 випадки: Дернівка, Недра, новий випадок Лехнівка (проводиться забір біоматеріалу контактних 17 осіб) . Також в інфекційному відділені КНП «Баришівська ЦРЛ» – 1 випадок з підозрою (проведено забір біоматеріалу на ПЛР – результати очікуються)

Ми продовжуємо співпрацю та намагаємося допомогти медичним працівникам громади, людям, які потребують підтримки в цей нелегкий період.

ТОЖ: стан рахунку на 27.04.2020 : 11 571, 59 грн.

Від щирого серця дякуємо, всім, хто допомагає!

Знову звертаю Вашу увагу на наших чарівниць-швей, які постійно в роботі.

Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради, організатори пошиття Людмила Бабич, Людмила Новицька та швеї-чарівниці: Олена Дмитрук та Наталія Шкурпат- 200 масок, які будуть передані медичним працівникам громади.

Щира подяка за швидку мобільну співпрацю!

Наша група закликає Вас берегти себе та бути здоровими!

Координатор проекту Оксана Нитченко 067-994-63-35 (Чекаю саме на Ваш дзвінок і фінансову підтримку!)

Дякуємо всім медичним працівникам!