Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” 12.05.2020

12-го травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер.

Дорогі наші медичні сестри! У цей день ми раді привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров’я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто не була б можлива. Спасибі вам, чарівні сестри, за те, що ваші плечі витримують всі дані вам долею і професією тягарі!

Ситуація в Баришівському районі станом на 12 травня 2020р:

Офіційно підтверджено 5 випадків :Лехнівка (4), Баришівка (1). Одужало 3 людини: Дернівка (1),Недра (1), Лехнівка (1).

Ми продовжуємо співпрацю та намагаємося допомогти медичним працівникам громади, людям, які потребують підтримки в цей нелегкий період.

ТОЖ: стан рахунку на 12.05.2020 : 12 069, 09 грн.

Від щирого серця дякуємо, всім, хто допомагає!

Знову звертаємо  Вашу увагу на наших чарівниць-швей, які постійно в роботі.

Дякуємо за власноруч створені маски Людмилі Тішурі та Олені Дмитрук – 220 штук.

Щира подяка за швидку мобільну співпрацю!

Наша група закликає Вас берегти себе та бути здоровими!

Координатор проекту Оксана Нитченко 067-994-63-35 (Чекаю саме на Ваш дзвінок і фінансову підтримку!)

Дякуємо всім медичним працівникам!