Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

24 листопада 2020 року учні Морозівського НВК ім.Д.Поповича взяли участь, у дистанційному форматі, через онлайн платформу Google Meet, у ІІ (районному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів у 2020/2021 навчальному році.

З умовами конкурсу учнів ознайомила Самаєва Р.П., заступник директора з навчально-виховної роботи, а провели конкурс вчителі української мови та літератури – Пилипенко А.М., Петренко О.П. і Савчук Н.В.

6 учнів школи взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, патріотизм та любов до Батьківщини.

Бажаємо перемог нашим учасникам.