Мітинг- реквієм, приурочений Дню Скорботи і вшануванню пам‘яті жертв війни в Україні та з нагоди 80-Ї річниці оборони міста Києва «Немеркнуча слава в граніті» пройшов сьогодні в селі Борщів Баришівської громади.

На захід прибула делегація на чолі голови Київської обласної ради Наталії Гунько.

На заході були присутні перший заступник голови Баришівської селищної ради Євген Івченко, заступник голови Жанна Данчук, секретар Надія Слухай, начальник відділу культури та туризму Людмила Бабич, депутати Київської обласної ради, Баришівської селищної ради, жителі громади.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання загиблих у «Борщівському котлі» та поклали квіти до

Монументу захисникам міста Києва.

Хай завжди живе пам‘ять про тих, хто залишився завжди на дорогах війни…