Мітинг-реквієм приурочений Дню Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21 червня 2019 року в с. Борщів біля пам’ятника «Атакуючому солдату» відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню Скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та з нагоди вшанування загиблих воїнів-захисників м. Києва в період Другої світової війни 1941-1945 років за  участю представників виконавчої влади та місцевого самоврядування: голови Баришівської районної державної адміністрації Левченка Олега Анатолійовича, голови районної ради Гуменюка Володимира Антоновича, голови Баришівської селищної ради  Вареніченка Олександра Павловича. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.