#МХП_поряд

МХП-Агро-С має більше 7000 тисяч пайовиків, за роки господарської діяльності підприємства з пайовиками склалися довірливі та прозорі відносини

Свою господарську діяльність підприємство веде у Київській та Чернігівській областях, що охоплюють 10 ОТГ: Баришівська, Яготинська, Згурівська, Яблунівська, Сухополовянська, Студенниківська, Переяслав-Хмельницька, Линновицька, Вороньківська та Бориспільська.

МХП-Агро-С є одним з лідерів у цих громадах, працює чесно сплачуючи податки у бюджети всіх рівнів, в тому числі наповнюючи місцеву казну.

18 листопада 2021 року відбулася зустріч директора МХП-Агро-С Анатолія Січкаря з стратегічними партнерами підприємства – пайовиками с. Селище виробничого підрозділу Селище.

На зустрічі обговорювали ряд питань – стосовно сплечених податків підприємством  за І півріччя 2021 року до бюджету Баришівської ОТГ, а це понад 4,1 млн грн, також нагальні проблеми, які є в старостинському окрузі та плани господарювання підприємства на 2022 рік.

Ми відповідальні, чесні та прозорі перед нашими пайовиками. «МХП-Агро-С» ставить завдання не тільки щодо розвитку рослинництва, а й посилення відповідальності перед пайовиками. Ми вважаємо співпрацю із землевласниками важливою частиною нашого господарювання, саме тому розвиток сільських територій, взаємодія із громадами, переваги для наших орендодавців для нас надзвичайно важливі», зауважив директор МХП-Агро-С Анатолій Січкар.

Як зазначила староста старостинського округу Селище Ольга Миколаївна Прядка, що підприємство завжди підтримує та допомагає у вирішенню посильних питань

Разом робимо важливе