Майбутнє моєї громади – наша спільна справа

Нагадаємо!

В  рамках процесу Стратегічного планування розвитку Баришівської ОТГ, відповідно до Положення про конкурс творчих робіт на тему: «Майбутнє моєї громади – наша спільна справа у березні – квітні 2020 року проведено конкурс творчих робіт за різними номінаціями

#

Для молодшої вікової групи (6-10 років) конкурс на найкращий малюнок «Моя громада через 10 років: якою я її бачу», переможцем цієї категорії стала Боряк Стефанія Всеволодівна (10 років), учениця Коржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради (Коржівський старостинський округ).

Вітаємо переможницю конкурсу!

#

Для середньої вікової групи (11-18 років) конкурс на кращий твір, есе на тему «Майбутнє моєї громади: рецепти успіху». В рамках виконання роботи автор має представити в ньому власне бачення проблем свого населеного пункту, а також обґрунтовано запропонувати шляхи їх вирішення. Переможцем цієї категорії стала  Гайова Дар’я (14 років), учениця Морозівського НВК ім.Дениса Поповича (Морозівський старостинський округ).

Вітаємо переможницю конкурсу!

#

Для старшої вікової групи (від 18 років) конкурс на розробку Стратегії розвитку громади «Моя успішна та розкішна громада» ( проєкт).

Переможцем став спільний проект однодумців. А саме керівника Коржівської ЗОШ Юлії Віталіївни Кудюкіної та в.о.старости Коржівського старостинського округу Віктора Івановича Науменка .

Вітаємо перемжців!

В конкурсі приймали участь всі бажаючі мешканці громади, яким не байдуже майбутнє рідного краю.

Проведення конкурсу малюнків передбачало пошук, розвиток та підтримку обдарованої і талановитої молоді, виховання моральності та активної громадської позиції.

Журі конкурсу нелегко було обрати переможця серед такої талановитої молоді. Роботи вражали своєю неординарністю, креативністю та розмахом дитячої фантазії. Водночас кожний конкурсант  мав власне бачення майбутнього нашої громади.

Оцінювались роботи всіх категорій за наступними критеріями: загальне враження,  оригінальність задуму, творчий підхід,  ідея роботи, новизна.

Баришівська селищна рада та відділ освіти, молоді та спорту щиро дякує учасникам, батькам, вчителям та керівникам закладів освіти за активну участь,  небайдужість до  життя та розвитку громади, креативне бачення, любов до рідного краю.