Любов — це здавати пай разом: Микола та Віра Миргородські

До Дня всіх закоханих знайомимо вас із історіями пайовиків МХП— подружніх пар, які прожили разом найдовше. Зустрічайте Миколу Єгоровича та Віру Миколаївну Миргородських, які 2 лютого відзначили вже 66 річницю сімейного життя.

«Ми, уродженці села Веселинівка, разом ходили до школи, ми — однокласники», — посміхаючись, згадує пані Віра. Одружилися в далекому 1955 році, коли Микола Єгорович повернувся з армії, а Віра Миколаївна — з навчання в Києві. Пан Микола пригадує, як після служби не впізнав колишню однокласницю: «Це було справжнє кохання. Дивлюся: дівчина молода, красива, гарне волосся. Та тож Віра!». З тих пір «молодята» виростили двох дітей, виховали двох онуків та чотирьох правнуків.

Після одруження працювали обоє в колгоспі: Віра Миколаївна 36 років, а Микола Єгорович — 40. Потім отримали землю від колгоспу, яку зараз здають в оренду підприємству “МХП-Агро-С”

«Сказати можемо одне, що кохання — це коли все разом. Це коли ви один з одним, один за одного… Це коли вас двоє, а серце — одне: одна історія, одна доля, одне життя. За 66 років подружнього життя жодного разу не посварилися. Секрет сімейного щастя простий — треба лиш поважати та цінувати одне одного», — розказує Микола Єгорович. «Хочу, щоб ми померли в один день, щоб ми не залишалися одне без одного. Це — найважливіше», — додає Віра Миколаївна.

Вітаємо Миколу Єгоровича та Віру Миколаївну з Днем усіх закоханих та бажаємо подружжю відзначити ще не один десяток річниць сімейного життя в злагоді та порозумінні!