Літературно-мистецька година з учнями 10-А класу Баришівського НВК «Загадка в імені твоїм, жінко»

Я до веселощів охоча ,

Я світла як в купавах  Рось ,

Якби не доля ця жіноча :

Боятись втратити когось…

Саме весні і жінці присвячена літературно-мистецька  годину  «Загадка в імені твоїм, жінко», яку 5 березня 2020 року з учнями 10-А класу Баришівського НВК (класний керівник Лисюк О.С.) провела зав. відділом обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих  Шапоренко Г.О.Галина Олексіївна познайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом нашої землячки з села Гостролуччя – акторки Любові Богдан.

Присутні познайомилися з тематичною викладкою «Магія творчості Любові Богдан», де представлені матеріали про життя і творчість акторки,фотоальбом  подарований її рідними.

Учні поділилися своїми враженнями від побаченого на батьківщині акторки, в музейній кімнаті будинку культури с. Гостролуччя.

Справжній  фурор  в селі викликав  фільм В. Денисенка «Високий перевал»,в якому  їхня землячка зіграла одну з головних ролей.

“Театр — це кафедра, з якої можна багато що сказати людям”: за словами М.Гоголя. Саме на сцені Люба Богдан по справжньому проживала життя своїх героїв Наталії Іванівни («Три сестри» А.Чехова), Мотрі («Шельменко-денщик» Г.Квітки-Основ’яненка) та ін.

Присутні на заході розглядали альбоми з фотознімками вистав, переглядали уривки з вистави: Івана Нечуя – Левицького “Кайдашева сім’я”.

Учні  переконалися в унікальності талановитої артистки, її життєвих принципів. Адже життя водило її крутими дорогами, але не осквернило душі, не остудило натхнення, бо завжди на допомогу приходили Добро, Любов і Вірність, виплекані серцем з юних літ.

Провідний бібліотекар відділу  обслуговування, Черватюк С.А.