Лідери учнівського самоврядування знову ініціюють і запроваджують щорічну Акцію «Подаруй дитині книгу»

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі дітки росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

І саме в цей день лідери на чолі з координатором Оксаною Нитченко пропонують всім мешканцям громади дарувати діткам книги:батькам подарувати книги своїм дітям, учням передати книги меншим нащадкам,а меценатів долучаємо до закупівлі книжок в бібліотеки навчальних закладів громади

Ця акція актуальна саме сьогодні, коли телебачення та Інтернет займають багато часу дозвілля сучасних дітей. Проект нагадає нашим дітям про те, що існує маса цікавої повчальної та розважальної дитячої літератури. А для учнів – це шанс зробити щось хороше,  корисне, приємне.

Долучайтеся

Координатор проекту Оксана Нитченко https://www.facebook.com/profile.php?id=100004922203067