Комісія з питань фінансів, бюджету планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

3-го жовтня 2019 року відбулося засідання комісії, на якій розглядалися слідуючі питання:

1. Звіт про хід виконання місцевої Програми здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю та підтримки сімей,які опинилися в складних життєвих обставинах.
  2. Звіт про хід виконання місцевої Програми «Призовник».
  3. Звіт про хід виконання місцевої Програми оздоровлення та відпочинку дітей Баришівської селищної ради.
  4. Звіт про хід виконання місцевої Програми доставки гарячих обідів підопічним Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах «Їжа на колесах»
  5. Звіт про хід виконання місцевої Програми «Турбота» Баришівської селищної ради.