Коли є крила у душі, то досконалості немає меж !!!

Наша Баришівська об’єднана територіальна громада отримала унікальну можливість стати партнером проекту “Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки ” (Крила ).

7 травня 2021 року в ЦПР “Мрія”, відбулася перша зустріч координатора курсу – програми “Майстерня можливостей” Лілії Іванівни Гук з майбутніми учасницями проекту “Крила”. На індивідуальну співбесіду були запрошені 11 жінок Баришівської громади з метою попередньої оцінки, для відбору учасниць проекту.

Завдяки проекту “Крила”, жінки матимуть можливість отримати такі послуги: індивідуальні та групові зустрічі – консультації, пройти тренінги з навичок працевлаштування та започаткування і розвитку бізнесу. Отримати нові знання, знайомства, корисні поради від досвідчених власників бізнесу, або роботодавців.

Потенціал жінок планується розвивати, зокрема через: Майстерню

Можливостей”, підприємницькі тренінги, направлення на пріоритетні курси. “Крила” прагнуть до того, щоб у задіяних учасниць справді виросли крила, і щоб вони повірили у власні сили.