Нещодавно на інформаційних сторінках Баришівської селищної ради ми повідомляли, що КНП «Баришівська ЦРЛ» отримала в подарунок важливий та вкрай необхідний для наших лікарів – портативний апарат ШВЛ від нашого земляка Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Ізраїль Генадія Олексійовича Надоленка і отримали багато питань в коментарях, а також прохання розповісти про Генадія Надоленка.

З радістю розповідаємо:

Генадій Олексійович народився 7-го червня 1970 р. у смт Баришівка.У 1994 році закінчив Національний аграрний університет. З 1994-1996 рр.- Аташе відділу США і Канади Управління країн Європи та Америки МЗС України. 1996 р. -призначений третім секретарем відділу країн Західної Європи Управління країн Європи та Америки МЗС України . З 1996-1998 рр.- слухач дипломатичної академії України при МЗС України, магістр зовнішньої політики. 1998- третій секретар Управління міжнародних організацій МЗС України. 1998-2003 р.- Другий, перший секретар Посольства України в США. 2003-2004 рр.-головний радник Управління інформаційних технологій МЗС України. 2004-2005 рр.- начальник Управління інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.2005-2006 рр.- заступник керівника Головної інформаційної служби- керівник департаменту забезпечення виконання конституційних повноважень Президента України в інформаційній сфері та іміджевої політики Секретаріату президента України.2006-2007 рр.- керівник Департаменту інформаційних стратегій Інформаційної служби Секретаріату Президента України. 2007-2010 рр.- керівник торговельно-економічної місії у складі Посольства України в США.

29-го червня 2010р.-призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Ізраїль. На даний момент являється Дуаєном в Державі Ізраїль. (Дуаєн- особа, що від імені дипломатичного корпусу в країні перебування розв’язує питання протокольного порядку. Час перебування Генадія Олексійовича в Ізраїлі- 10 років. Одружений, має сина та доньку.

За свою каденцію на посаді посла України в Ізраїлі, наш земляк домовився про безвізовий режим для громадян України.

Велику допомогу і увагу надавав посол і його сім’я нашим пораненим військовим, які проходили лікування в Ізраїлі, допомагав Баришівським спортсменам, які брали участь у спортивних змаганнях в Ізраїлі.

У 2017 році напередодні Великодня Патріарх Єрусалимський Теофіл III нагородив Посла Генадія Надоленка орденом Святого Гробу Господнього Iступеня («Великий командор»).

Пишаємося та дякуємо за готовність завжди допомагати!