«Клуб багатих на роки» пройшов сьогодні для людей поважного віку

«Клуб багатих на роки» пройшов сьогодні для людей поважного віку, за підтримки Баришівської селищної ради, на одному диханні!

Ми безмежно вдячні гурту «Надвечір‘я» с. Власівка за святкову програму, що надала осінньому вечору теплих почуттів, позитивних емоцій та заряду енергії для запрошених.

А голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко привітав усіх присутніх із святом поважних людей та побажав здоров‘я, благополуччя їхнім сім‘ям, творчих здобутків, а молодим шанувати і поважати тих, які мають багатий життєвий досвід.

Віримо, що такі зустрічі необхідні задля того, щоб наші золоті жителі громади не почувалися забутими і одинокими.

Будьмо уважними до них не тільки в свята! Адже ми всі будемо такими ж золотими)))

Особлива подяка подружжю Ользі і Михайлу за організацію і підготовку надзвичайно цікавої концертної програми!

До нових зустрічей!