Карантин-карантином, а он-лайн навчання продовжуються…

Зі слів начальника управління економічного розвитку, залучень інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай:

1. «Київський регіональний офіс “ULEAD з Європою” не дають “розслаблятись”. Сьогодні відбувся онлайн-семінарі “Управління проєктним циклом” . Знань, як і проєктів багато не буває. Домашнє завдання отримали та буду працювати. А цим постом просто хочу подякувати всим тим, хто долучається до розробки різних проєктів в Баришівській ОТГ. Це не легко і одна людина не зможе. Потрібна злагоджена робота, час та знання. Тож, з впевненістю в перемогу – вперед.Який метод управління громадою є найбільш сучасним, ефективним та дієвим? На мій погляд – однозначно, проєктний метод. Що таке проєкт? Які є типи проєктів? Яким є проєктний цикл? Чим відрізняється проєктний метод управління від операційної діяльності і в чому його переваги? Як правильно сформулювати проблему, яку вирішуємо у проєктний спосіб та визначити ідею майбутнього проєкту? Дерево проблем та дерево цілей – що це і для чого ми їх маємо будувати? Як виглядає логіко-структурна матриця проєкту? На всі ці запитання шукали відповіді разом із учасниками он-лайн семінару для громад Київської області на тему: «Управління проєктним циклом» (1 частина). Якщо розумієш структуру та логіку побудови проєкту, проблем із заповненням проектної заявки на будь-який конкурс не буде!

Дякую всім, хто долучився за зацікавленість та активність! Приємно було почути вдячні відгуки після семінару! Для цього і працюємо!

Щиро запрошую всіх до участі у другій частині семінару 28.05.20 із виконаним домашнім завданням!»

1. «Інтеграція з електронними адмінпослугами, електронний кабінет жителя громади, просто справжній електронний документообіг з електронними цифровими підписами – це моя мрія вже не один рік. Сьогодні прослухала вебінар ” Е-документообіг для громад”. Інформаційний світ не стоїть на місці, а розвивається семимильними кроками, тож переконана, що за електронними послугами майбутнє»