Історична година, присвячена 205-й річниці від дня народження Михайла Вербицького «Гімн України – символ державної єдності»

4 березня 2020 року виповнюється 205 років від дня народження  Михайла Михайловича Вербицького – українського священика, видатного музичного та громадського діяча, автора музики до Державного гімну України.

До цієї дати бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Рудницьке відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Н.М. Василенко провела історичну годину «Гімн України – символ державної єдності» для учнів 7-го класу Рудницького НВК (вчитель К.П.Іващенко). Наталія Миколаївна розповіла про нелегкий життєвий і творчий шлях славетного композитора. Творча спадщина Михайла Вербицького — одне з найцінніших надбань української культури.

Закінчився захід  спільним виконанням Державного гімну України.  Це величний твір, у якому живе душа нашого народу, його славна історія. Музику національного гімну, його слова передавали з покоління у покоління українці всього світу, він єднав борців за свободу і незалежність рідної землі, під його звучання перемогла Революція Гідності. Державний Гімн України і сьогодні лунає від західних до східних рубежів нашої держави, разом з молитвою за оборонців Вітчизни, даючи їм підтримку у звитязі з агресором.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н.І.