Інформаційна година «Можливості застосунку Дія»

15 грудня 2021 року працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  провели інформаційну годину «Можливості застосунку Дія».

Ведуча заходу – директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська розповіла про наймасштабніший цифровий проєкт сучасної України, реалізацією якого займається Міністерство цифрової транформації, про  онлайн-портал державних послуг Дія, зокрема про послуги для громадян України, які можна отримати завдяки мобільному додатку Дія.

Інженер-програміст Баришівської ЦБС Михайло Світличний провів практикум «Документи у смартфоні». Він надав покрокову інструкцію щодо реєстрації в застосунку Дія та зупинився на безпечному використанні Інтернету, захисту своїх персональних даних.

Просто користуватися смартфоном чи ноутбуком і мати доступ до інтернету – ще не означає володіти цифровою грамотністю. Здатність ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку – ось що таке цифрова грамотність.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко