Хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини і вважається жіночим оберегом. Вона символізує любов і свободу, вірність традиціям та патріотизм

Хусткою українка закривала волосся на голові, але у неї завжди було відкрите обличчя. Це свідчить про велике волелюбство українок і, як невід’ємний елемент одягу, підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус.

7-го грудня прекрасна половина Баришівської громади долучається вкотре до акції-флешмобу «Берегине моя, українська хустко!»та одягне традиційний оберіг та символ жіночності – українську хустку. Адже, українська хустина – це незамінна прикраса для свята, яка здавна відігравала магічну роль, була оберегом, нею пишалися і дорожили!

Тож долучайтеся, зроблені фото розмістіть на своїй сторінці, приєднавшись до флешмобу приуроченому Всесвітньому дню української хустки, який будуть відзначати 7 грудня в цьому році вже вдруге в нашій громаді. Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції. Саме хустка з давніх-давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди. Закликаємо всі установи, підприємства, молодь, учнів та всіх, хто закоханий у традиційний український жіночий одяг приєднатися до челенджу.

Фото та відео розміщуйте на власних сторінках, вказавши хештег #Краса_української_хустки_Баришівська громада Тож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.