«Грація» на V-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «В обіймах часу»

16 листопада 2019 року у рамках творчого проекту «Назустріч мрії», за сприяння Громадської організації «Первоцвіти», Продюсерського центру «Зоряне сяйво», організаційно-інформаційної підтримки Міністерства культури України, Управління культури Дарницької районної державної адміністрації та НАВС України в м. Києві відбувся V-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс  мистецтв «В  обіймах часу».

У фестивалі-конкурсу взяли участь  більше 300 конкурсантів із всієї України. Їх оцінювали професіонали своєї справи: народний артист України, професор, викладач Київського Національного університету культури і мистецтв – Віктор Скоромний; актор театру та кіно, директор продюсерського центру «Зоряне сяйво», громадський діяч – Сергій Власенко; заслужена Артистка України, педагог вокалу при національній заслуженій капелі бандуристів Україні – Скромна Любов Іванівна; кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури естради та масових свят КНУКіМ – Мирослава Мельник; кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури естради та масових свят КНУКіМ – Микола Крипчук; громадський дія, композитор, поет, лідер гурту «Мелорі» Михайло Пенедюк; завідувачка сектором естрадно – циркового мистецтва КЦМНТ, іміджолох – Світліна Ільчук; відмінник освіти України, хореограф постановник, художній керівник ансамблю народного танцю «Горицвіт» – Марина Савчук.

Професійне журі оцінювало талановитих конкурсантів за різними номінаціями: вокал, хореографія, інструментальне мистецтво, театральне мистецтво.

Кожен учасник, не залежно від номінації, демонстрував не лише нестримне прагнення до перемоги, а усі глибини своїх талантів, що дозволило глядачам та членам жюрі переноситись у часі, мандрувати країнами, мріяти, хвилюватись, закохуватись, розчаровуватися, перейматись і радіти, оскільки різноманітність виступів та творчих підхід організаторів, художних керівників і самих учасників був мега багатогранним та неосяжним.

Поряд із усіма учасниками, на фестиваль-конкурс завітали й представники Бзівського будинку культури с. Бзів Київської області – танцювальний колектив «Грація».

Кожен із учасників колективу (Анатолій Пята, Аліна Боб, Поліна Клецко, Катерина Оводовій) піднявшись на сцену із першого акорду, першого руху запалив серця присутніх драйвовим настроєм та подарував позитивний настрій! Все це дозволило колективу «Грація» посісти ІІІ місце у номінації хореографія.

Разом із тим, варто подякувати підприємцю с. Бзів Олегу Кірику за фінансову підтримку та можливість членам хореографічного колективу «Грація» взяти участь в V-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  мистецтв «В  обіймах часу», також депутату Баришівської районної ради Валентині Зозулі за підтримку та кожному хто був поряд і вірив у наш колектив!!! Наша перемога – це результат вашої віри у нас!!!

Директор БК с. Бзів, Лукаш М.С.