Година пам’яті «Під знаком OST» в бібліотеці-філіалі с. Гостролуччя

31  січня  2020 року годину пам’яті «Під знаком OST» провела завідувач бібліотеки-філіалу с. Гостролуччя Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради В.І. Кириленко для учнів 8-9 класів Гостролуцького НВК. З села Гостролуччя було вивезено 301 молода  людина на примусові роботи до Німеччини. В Будинку культури села Гостролуччя в кімнаті бойової слави відкрита експозиція «Під знаком OST», експонати якої  розповідає про остарбайтерів-гостролучан. Там представлені листи  до рідних з Німеччини та спогади, які були зачитані на заході.

Студенти    київських   вузів, жителі села         І.Щербина,Д.Свистунов, Є.Рубан, Ю.Тищенко, Н.Бабенко, Д.Матюха разом з завідуючою бібліотекою-філіалом В.І.Кириленко відвідали жительку села Віру  Герасимівну  Бухановську, яка в роки війни була вивезена до Німеччини  та поспілкувалися з нею. Зараз вона проживає одна. З хвилюванням слухала молодь розповідь про долі остарбайтерів. Стійкість українців в умовах страшного лихоліття варта поваги і є прикладом для сучасного покоління.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Н.І.Лавріненко