Фінальне групове підсумкове заняття в рамках проєкту «Крила»

3 місяця промайнули дуже швидко. 8 липня 2021 року в першій групі учасниць Програми «Майстерня можливостей» в Баришівській громаді було проведено фінальне групове підсумкове заняття в рамках проєкту «Крила» – унікального економічного проєкту для розвитку та розкриття потенціалу жінок, що реалізує ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт та за підтримки Уряду Канади в 5 ОТГ Київської області.

Учасниці ділилися своїми досягненнями, цілями та планами, розповідали про нові знання і навички, отримані за 3 місяці навчання. Вони розповідали про позитивні зміни, які відбулися за цей період в їхньому житті. Після завершення тренінгу відбулася церемонія вручення сертифікатів від донора та партнерів Проєкту, на якій були присутні співробітниці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради.

Своїми враженнями поділилася Лілія Гук, місцева координаторка Програми “Майстерня можливостей” в Баришівській громаді: «Цей проєкт дав змогу пройти мотиваційну програму для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допоміг посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва».

Pact

#Крила