ЭСКА Капитал

30 листопада відбулась зустріч з підприємцями та активними громадянами Баришівської районної громади. Зокрема, обговорили найгостріші питання, пов’язані з мікро- та малим бізнесом в Україні. Чи варто розпочати власну справу і як це зробити? Як розвивати вже існуючий бізнес? Які бізнес-ніші вільні і де не вистачає робочих місць? Всі ці та інші питання Александр Буковинский, виконавчий директор «ЕСКА Капітал», обговорив з тими, хто завітав на презентацію Програми фінансування мікро- та малого бізнесу у смт Баришівка. Захід був проведений за підтримки Баришівської селищної  ради.

Найбільш активні та перспективні бізнес-ідеї отримують фінансування від 50 до 150 тисяч від «ЕСКА Капітал» для придбання техніки або устаткування. Александр Буковинский зазначає, що в результаті кризи 2014-2016 років багато українців почали займатися бізнесом. В Україні є багато успішних кейсів мікро- і малих підприємств, які працюють в регіонах, але невеликому бізнесу заважає розвиватися дефіцит фінансових ресурсів та нестача економічних знань. Тому, окрім фінансування, в програму включено також консультування підприємців. Досвідчені спеціалісти допоможуть структурувати бізнес, розрахувати витратну і доходну частини, створити бізнес-план та ін.

Слідкуйте за анонсами!