Екскурсія в минуле пройшла в читальному залі Баришівської центральної бібліотеки для дорослих

11 жовтня 2019 року у читальному залі Баришівської центральної  бібліотеки для дорослих було проведено засідання молодіжного клубу «Бригантина» – екскурсія  в  минуле:  «Ми – козацького  роду  нащадки» з  учнями 10-А класу Баришівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  ім. М.Зерова  (класний  керівник – Садова Г.Г.).

Провідний  бібліотекар Марченко Р.В.  ознайомила  учнів  з  історією козацької  доби. Бо сьогодні великої ваги  набуває  відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Зростає інтерес людей до нашої історії, знання свого родоводу, історичних та культурних надбань, для піднесення національної  гідності, шанобливе ставлення до власної  історії  і до наслідування кращих козацьких рис  гетьманів та кошових отаманів- відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості.

А  провідний  бібліотекар Черватюк С.А.  провела «Козацький  квест».  Під  час  проведення  квесту  старшокласники  демонстрували  свої знання  з  історії,  звичаїв  та  традицій  козаччини.  А  ще  дізнались багато нового:  про побут  козацькі  човни,  зачіски,  танці  та  ін.

До свята  бібліотека підготувала виставку-інсталяцію: «Козацька  слава  України»,  на  якій  були  представлені  документальна та художня література  про історію України, про козацьку  епоху,  яка надзвичайно  багата подіями  і  героями.

В фойє Баришівського культурно-мистецького центру відділу культури та туризму Баришівської селищної ради до Дня захисника Вітчизни  працівники  бібліотеки  підготували виставку:  «Слава  героям»  присвячену  нашим землякам-героям, які загинули, захищаючи  кордони нашої  держави на сході України.  Присутні  хвилиною  мовчання вшанували подвиг славних синів України.

Провідний  бібліотекар Баришівської  бібліотеки  для  дорослих, Захарченко С.П.