ДЗОВ «Рассвет» ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я»

Літо – пора активного відпочинку та оздоровлення дітей. Відповідно, триває і активний етап реалізації обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей в 2021 році.

5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Баришівської громади відпочиватимуть в одному з кращих дитячих оздоровчих закладів Одеської області – ДЗОВ «Рассвет» ТОВ «КО Перлина Чорномор’я». У даному дитячому таборі для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки. Такий відпочинок тільки на користь дітям. Уже саме по собі перебування на курорті дасть гарний профілактичний ефект для дитячого організму. Насичене морськими мінералами та солями повітря, сонячні та повітряні ванни, морські купання сприяють оздоровленню та зміцненню імунної системи дітей.