Двомісячник з благоустрою в старостинських округах Баришівської громади активно продовжується

Зараз чи не на першому місці не тільки в нашій Баришівській громаді, а й в усьому світі – проблема збереження екології . І всі ми намагаємося зберегти екологію на нашій « блакитній планеті ». Навіть найпростіша акуратність під час відпочинку на природі – це вже велика справа. Адже всі ми – люди, ми відповідаємо за все , що нас оточує. І якщо ти прибереш сміття після себе, чи не кинеш повз урни клаптик паперу або пластикову пляшку на газон , то зробиш краще не тільки собі і оточуючим , а й майбутнім поколінням.

Погодьтеся , приємно милуватися чистими вулицями , гуляти в чистому лісі. Адже їх чистота та благоустрій залежить від кожного з нас.

Кожен з нас хоче жити в чистому місті . Кожен з нас розуміє , що сміття – це хвороба. Хвороба суспільства, хвороба міста , хвороба в прямому сенсі слова . Кожна розумна людина хоче захистити себе , свою сім’ю від цієї хвороби. Кожен хоче , але не кожен щось для цього робить.

Давайте спробуємо вирішувати екологічну проблему у масштабі родини, наприклад , ми вирішуємо цю проблему тим, що намагаємося не смітити , стежимо за чистотою не лише у своїй квартирі , але в своєму під’їзді і в своєму дворі. « Чистий двір , чиста вулиця, чисте місто ! » – Це має стати стилем, нормою життя , відмінною рисою світогляду і поведінки жителів нашої громади…