«Духовність – шлях до майбутнього»

Працівники відділу культури та туризму Баришівської селищної ради відвідали всеукраїнську науково-практичну конференцію «Духовність – шлях до майбутнього» в рамках тижня духовності і культури до Дня Хрещення Київської Русі-України та вшанування рівноапостольної княгині Ольги, яка відбулася у приміщенні міської ради м. Бориспіль.

Захід відбувся за участю голови Київської обласної державної адміністрації М.К. Бно-Айріяна та мера міста Бориспіль А.С. Федорчука, представників релігійних конфесій України: Української православної церкви КП і МП, греко-католицької церкви, Церкви адвентистів Сьомого дня, протестантської церкви, представників освіти, громадських організацій, молоді з різних регіонів України, які виступили з доповідями про важливість духовних цінностей сім’ї, родини та рідного краю. Голова КОДА М.К. Бно-Айріян пообіцяв підтримати пропозицію про створення Ради Церков при Київській обласній державній адміністрації.

Програма конференції була актуальною, цікавою та насиченою, усі доповідачі зійшлися на думці, що тільки об’єднавшись і піднявши рівень духовності ми, українці, зможемо змінити наше майбутнє. Згадувались і слова президента України Володимира Зеленського: «Об’єднавшись, зробити неможливе», а мер міста Бориспіль висловив думку, з якою не можна не погодитися, що тільки через КУЛЬТУРУ та ДУХОВНІСТЬ можна дійти до розвитку економіки.

Друга частина конференції розпочалась з презентації проектів успішних жінок України «Про красу, духовність та мистецтво». Діана Гольде, Ірина Оськіна, Лілія Олійник, Наталія Каплун поділилися секретами свого успіху, надихаючи присутніх не зупинятись на досягненому, вірити в себе, у свої мрії, йти до своїх цілей.

На заході були презентовані картини українського художника-баталіста Артура Орльона в рамках загальноукраїнського проекту «Україна славетна», тому учасники конференції мали можливість переглянути роботи, які прикрашали актову залу міської ради.

Завершилася конференція «культурною ревізією» закладів культури міста.

Висловлюємо подяку Київській обласній державній адміністрації, управлінню культури, національностей та релігій КОДА, управлінню культури, молоді та спорту м. Борисполя, міській раді м. Борисполя за організацію і проведення заходу та гостинний прийом.