Доступна енергія та енергетична бідність

21 лютого 2023 року працівники відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Баришівської селищної ради взяли участь в онлайн-вебінарі «Доступна енергія та енергетична бідність», який було проведено національним експертом Оксаною Кисіль за підтримки Команди Проекту Угоди мерів щодо клімату та енергії в Україні.

Під час вебінару було порушено питання щодо «доступної енергії» та енергетичної бідності, які є одними із трьох головних напрямків Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК), що поєднує в собі комплекс стратегічних проектів щодо вдосконалення всіх сфер і галузей міста (ОТГ, району, регіону) з урахуванням можливих джерел та механізмів їх фінансування, а також їх впливу на зменшення викидів СО2.

Дослідження «Глобальної Угоди мерів» щодо «доступної» енергії та енергетичної бідності спрямоване на покращення розуміння дій, які місцеві органи влади можуть розробити та впроваджувати для покращення доступу до  енергії та зменшення енергетичної бідності.

Інф. Відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою