Допомога від Міжнародного медичного корпусу

Жінки і дівчата, які постраждали від війни в Україні, потребують підтримки і турботи.

Завдяки ініціативі та благодійній допомозі департаменту протидії гендерно зумовленого насильства Міжнародного Медичного Корпусу International Medical Corps Ukraine, організаційному забезпеченню служби у справах дітей та сім’ї Баришівська селищна рада 100 жінок та дівчат Баришівської громади отримали гігієнічні набори.

Пріоритетними для видачі наборів гідності були наступні вразливі категорії жінок та дівчат:

• Безробітні жінки, які живуть на соціальні виплати.
  • Дівчата (10-19 років).
  • Жінки та дівчата (незалежно від віку), які мають порушення рухових функцій, інвалідність чи травми.
  • Жінки старшого віку (70+)/пенсіонерки.
  • Матері, які самостійно виховують дитину (вдови/розлучені/чоловіки не проживають з ними).
  • Матері, які мають більше 3 дітей.
  • Жінки та дівчата, що опікуються членами сім’ї.
  • ВПО/жінки та дівчата, які перебувають у транзиті.
  • Жінки та дівчата національних меншин.
  • Жінки та дівчата, які проживають на нещодавно звільнених та прифронтових територіях.

Гігієнічний «набір гідності» – це комплект найбільш важливих та необхідних речей, щоб кожна жінка та дівчина могла подбати про себе в будь-яких умовах проживання та почувати себе комфортно. Набори включають такі речі як шампунь, мило, прокладки (щоденні та для циклу), гребінець для волосся, рушник, зубна паста та щітка, повербанк тощо.

Дякуємо за надану допомогу та надіємося на подальшу співпрацю.