До уваги всіх небайдужих Баришівської громади!

До уваги всіх небайдужих Баришівської громади! До дня Св. Валентина, запрошуємо долучитись до волонтерської акції «Зігрій серце військовослужбовця».

В день усіх закоханих, ніхто не хоче почуватись самотнім, саме тому, ми повинні показати свою підтримку нашим бійцям. Хлопцям, які теж вміють кохати та заслуговують на коханння. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України.

Допомога нашим бійцям може бути різною. Головне мати бажання.

ЗБІР благодійної допомоги бійцям ПРОВОДИТЬСЯ з 02 ЛЮТОГО по 11 ЛЮТОГО !!!

В рамках цієї акції будуть збирати продукти харчування переважно чай, каву, солодощі, також засоби особистої гігієни, та іншу допомогу. У школах у впродовж тижня учні створюватимуть листи-валентинки, вкладаючи в них свою любов, аби кожному захиснику було приємно їх отримати, які також доправлять бійцям.

Місце збору та години прийому благодійної допомоги буде проходити в: смт Баришівка, вул. Центральна 34 (Стадіон “Прогрес” (2поверх, 1 каб.) З 9:00 ПО 16:00.

Контактні телефони відповідальних осіб: +380634241204(Анна), +380684287046(Артем).

Завчасно дякуємо всім хто доєднається до нашої волонтерської акції. Ми віримо що разом ми подаруємо тепло нашим бійцям.