До Дня захисту дітей в закладах освіти Баришівської ТГ планується провести

–        У Бзівському НВК планується: конкурс малюнків на асфальті «Казкова подорож», виставка в бібліотеці «Сім’я і дитина», перегляд мультфільмів, слайд-презентація дитячих малюнків «Ми України діти», літературний калейдоскоп «Хай завжди буде мама».

–        У Баришівській ЗОШ ім. М. Зерова планується  фотоквест (онлайн) «Я з моїм домашнім улюбленцем», асфальтний живопис «Королівство дитячих мрій», свято просто неба:

• Острів справжніх талантів «Я вмію…»
  • Острів юних майстрів «творимо-витворяємо»
  • Острів маленьких пустунчиків «Рух – це життя…а ми сильні і спритні»
  • Острів «Весела радуга» (бульбашковий квест або парад яскравих парасольок)

–        Малюнки на асфальті «Ми України діти!», інтерактиви, конкурси та ігри, шахово-шашковий турнір «Юний гросмейстер»  та теніс у Коржівській ЗОШ.

–         У Веселинівському НВК – конкурс малюнка на асфальті, спортивно-розважальна гра.

–        У Морозівському НВК ім. Д. Поповича планується: Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, дитячі малюнки на асфальті „Щасливе дитинство”, виставка-перегляд літератури „Дитинства золота пора”, показ відеороликів та мультфільмів, спортивні змагання «Веселі старти», пригощання дітей морозивом.

–        Пізнавально-розважальні екскурсії для здобувачів освіти молодшої ланки, пізнавально-розважальні екскурсії для здобувачів освіти середньої ланки та індивідуальні класні розважальні програми (конкурс малюнків, створення колажів, квест-програми на тему «Щаслива дитина») у Баришівському НВК.

–        Конкурс малюнків на асфальті «Дитинство – чарівна країна», проведення майстер класу для здобувачів освіти Паришківського НВК до Дня захисту дітей (виготовлення поробок на надану тематику (організатор Паришківський будинок культури).

–        У Подільській філії Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського планується:  Флешмоб «Щасливе дитинство»,  конкурс–виставка малюнків «Моя сім’я», конкурс малюнків на асфальті ,,Яскраве життя дитинства’’.

–        У Рудницьккому НВК – конкурс малюнків на асфальті «Світ очима дітей», тематична  виставка  у бібліотеці «Книжкова планета дитинства»”, «Світлішає на світі, коли радіють діти» – захід у дошкільній групі «Колобок».

–        У Сезенківському НВК – аквагрим «Королевство дитячих мрій», фотоколаж «Усміхнені діти», спортивно-музична розвага «Дитинство – це ти і я», флешмоб «Барвиста планета дитинства», малюнок на асфальті, вікторина «Книжкова паті у віртуальному форматі».

У закладах дошкільної освіти планується провести:

–        У ДНЗ «Лісова казка» планується: міні-вистава лялькового театру «Весняна галявина»;

–        розважатимуть діток перевдягнені казкові герої, які проводитимуть конкурси та вручатимуть заохочувальні призи.

–        У ДНЗ «Ялинка» планується святкова  концертна  програма «Подорож до Країни Дитинства»;

–        виставка дитячих малюнків   «У світі дитячої  творчості»;

–        розвага  «Ми України діти!», спортивні  ігри «Веселі старти»;

–        казкова подорож до лісу «Люби і знай свій рідний  край», спортивні  ігри, літературний калейдоскоп «В гостях у казки чарівної»;

–        конкурс малюнків на асфальті «Квітуча країна дитинства»;

–        вернісаж дитячої творчості «Щасливі мелодії дитинства»:  танцювальні композиції, пісні, спортивні змагання, естафети, конкурси.

–        У ДНЗ «Промінь» планується проведення розваги  «Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу», також кожна група планує проведення спортивних змагань,  рухливих ігор на спортивному майданчику, а в кінці заходів малювання на асфальті.

–        У ДНЗ «Теремок» буде проведений святковий ранок.

–        У ДНЗ «Золотий ключик» – «Розважальний калейдоскоп»: малювання кольоровою крейдою на асфальті на тему: «Сонце ясне – ти прекрасне»; «Я – малесенька дитинка, а мій друг – моя тваринка»; спортивна розвага на тему: «Ми – веселі, сильні, дужі і до спорту не байдужі» ( перетягування канату, перестрибування з кільця в кільце); «Ранковий флешмоб» під святковий музичний супровід; «Захоплюючий квест» (пошуки захованої іграшки за схемою – картою з подоланням перешкод); Загальні рухливі ігри. Мильні кульки різних розмірів та конструкцій.