#Дайджест подій в громаді

12 червня 2021 року в м. Бориспіль відбулося велике свято спорту  “Олімпійський день”. Баришівську громаду представляла команда:  легкоатлетів дітей , дорослих , ветеранів та спортсменів з вадами  здоров’я.Серед спортсменів з вадами слуху юнаків –  І місце зайняв  Чекунов Богдан, ІІ місце серед дівчаток – зайняла Крамаренко Олександра  (сама юна наша спортсменка ). Серед юних легко атлетів Єгорова Каріна  зайняла 4 місце( поступилася вихованкам зі спортивних  ліцеїв).Спортсмени- аматори (любителі бігу у віковій категорії 30-39  )Балицький Олександр на дистанції 4000м зайняв ІІ місце, у віковій  категорій 50-59 Мищенко Галина зайняла І місце, у віковій категорії 60 –  69 Мищенко Василь ІІ місце ,а Крячок Микола ІІІ місце . Молодці!

МОЛОДЬ В ГРОМАДІ !Сезон пляжного волейболу на вихідних розпочато  і у Волошинівському старостинському окрузі!  Повністю підготований  майданчик. Щира подяка від старости Лариси Макаренко: за річковий  пісок Миколі Губернику, за наданий транспорт Валерію Антипенку,   культивацію території Юрію  Яремку , за лавочки Сергію  Скорику та  молодим людям, які фарбували, прибирали, розвозили пісок. Тож  Волошинівський старостинський округ вкотре ініціативно співпрацює,  долучає мешканців та запрошує до занять спортом! Молодці!

А перед вихідними відбувся нічний рейд «Дозвілля дітей» та «Безпечне  літо» по закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг та  закладах громадського харчування. До складу рейдової групи увійшли  працівники служби у справах дітей та сім’ї, фахівець із соціальної  роботи Центру соціальних  служб Баришівської селищної ради та інспектор  ювенальної превенції Броварського відділення поліції.  Метою рейду було здійснення контролю за перебуванням неповнолітніх в  розважальних закладах у заборонений час та попередження продажу  алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. В ході рейду з адміністраціями закладів були проведені профілактичні  бесіди та надані рекомендації щодо недопущення знаходження неповнолітніх  після 22.00 години без нагляду батьків.

Виявлено порушення рішення  виконавчого комітету від 26.09.2-19 № 139 «Про обмеження та заборону  реалізації слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території  Баришівської селищної ради в нічний час» та складено протокол про  адміністративне правопорушення. Неповнолітніх дітей, які знаходились без  нагляду батьків у вечірній час та вживали алкогольні напої, під час  рейду виявлено не було. Щирі вітання від  виконуючої обов‘язки голови Баришівськоі  селищної ради Надії Слухай Надія, 11 червня,  Благодійному фонду “МХП –  Громаді” виповнилося 6 років: “Якщо день народження Благодійний фонд  “МХП-Громаді”,то і святкувати треба разом. Дуже хочу і вірю, що такі  маленькі проєкти, як кіногалявина у Волошинівсткому старостинському  окрузі Баришівської громади, дали початок всеукраїнському проєкту “КІНО  ПРОСТО НЕБА” . #ДивисьУкраїнськезМХП- це не просто показ українських  фільмів. Це рідне, близьке, своє! Разом зможемо більше.” Напрям для допитливих Автобусний маршрут «Стежками незвіданої Баришівщини» створеного в  рамках проекту «Патріотичні екскурсії Київщини». На локаціях маршруту  розташовані QR-коди перейшов ши за яким можна в онлайн-режимі пройти  екскурсію.Екскурсію для учнів 10-го класу, Баришівського НВК  «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної  ради провела директорка краєзнавчого музею Людмила Новоградська, яка  розповіла дітям про знаметих уродженців Баришівщини та знамениті куточки  рідного краю. До наступних зустрічей “незвіданними стежками” Баришівщини…..

Знову перемога! І навіть,подвійна.01—04червня2021р.—відбулися  Міжнародний International remote multi -genre art competition ,,ART  AROUND US“ — 1 місце та Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв  ,,Талановиті українці!“— також, 1  місце.Серед десяти колективів,це  почесні і значнимі перемоги.