ЧУ 55+ ПАМ’ЯТІ В.ЛОЗИНСЬКОГО: «ПИРЯТИН-ПОЛТАВЩИНІ» НЕ БУЛО РІВНИХ! Приймали учвсть і представники Баришівської громади

18-19 вересня в Вишневому на міському стадіоні відбулись матчі фінального етапу чемпіонату України серед ветеранів 55 років та старше пам’яті видатного вітчизняного футболіста та тренера Володимира Лозинського! Переможцем змагання став «Пирятин-Полтавщина»!

Змагання серед найстарших ветеранів – у віковій категорії 55+ років – проводяться з 2014 року, звітний турнір став восьмим за ліком. Беззаперечним лідером за кількістю чемпіонств є «Абориген» – команда з Луцька чотири рази завойовувала головний трофей. Нагадаємо, що згідно Регламенту змагань в складі однієї команди під час матчу одночасно на футбольному полі повинно бути не більше чотирьох гравців з 1966 року до 1962 року народження включно, решта гравців — 60+ років, тобто з 1961 року народження. Матчі проводяться на 1/2 частині футбольного поля, у складі кожної з команд виходять 7 польових гравців та воротар.

Організаторами турніру традиційно виступають Асоціація ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес» – провідний виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні.

У серпні відбулись матчі попереднього раунду турніру, за результатами яких і було обрано шестеро фіналістів. Але напередодні вирішальних ігор довелося вносити корективи – гравець «Буковини-Ретро», відомий в минулому футболіст Дмитро Білоус трагічно пішов з життя, у день свого 60-річчя. Місце чернівчан у чемпіонаті 55+ зайняв ФК «Вишневе» (Київська область).

До вашої уваги результати матчів групового та фінального етапів:

18 вересня, субота

Група А

ФК «Авангард» Баришівка – ФК «Сільмаш» – 2:0

Голи: Микола Бишовець (16, 18).

ФК «Сільмаш» – Збірна Житомирської області – 1:2

Голи: Павло Палій (17) – Валентин Островський (, В’ячеслав Новицький (29).

Збірна Житомирської області – ФК «Авангард» Баришівка – 0:0

Турнірна таблиця:

№ Команда В Н П М О

1 ФК «Авангард» 1 1 0 2:0 4

2 Збірна Житомирської обл. 1 1 0 2:1 4

3 ФК «Сільмаш» 0 0 2 1:4 0

Група Б

ФК «Абориген» – ФК «Пирятин-Полтавщина» – 1:1

Голи: Микола Ткачук (30) – Вадим Маньковський (10).

ФК «Вишневе» – ФК «Абориген» – 1:2

Голи: Володимир Шумілін (14) – Ігор Коцюк (12), Ігор Мінтюков (21).

ФК «Пирятин-Полтавщина» – ФК «Вишневе» – 5:0

Голи: Володимир Коновальчук (14, 21), Вадим Маньковський (25), Анатолій Матяш (29), Володимир Зінченко (23).

№ Команда В Н П М О

1 ФК «Пирятин-Полтавщина» 1 1 0 6:1 4

2 ФК «Абориген» 1 1 0 3:2 4

3 ФК «Вишневе» 0 0 2 1:7 0

19 вересня, неділя

1/2 фіналу

ФК «Пирятин-Полтавщина» – Збірна Житомирської області – 1:1 (по пенальті 4:3)

Голи: Володимир Коновальчук (23) – Олексій Рудь (22).

ФК «Авангард» Баришівка – ФК «Абориген» – 0:1

Гол: Анатолій Федик (4).

Матч за 3-тє місце

Збірна Житомирської області – ФК «Авангард» Баришівка – 0:2

Голи: Олександр Мироненко (13), Анатолій Олексюк (21).

ФІНАЛ

ФК «Пирятин-Полтавщина» – ФК «Абориген» – 0:0 (по пенальті 6:5)

Всі матчі турніру пройшли у теплій, дружній обстановці. Зважаючи на вік учасників та кількість матчів, а команди що взяли участь у другому ігровому дні провели по чотири поєдинки, довелося показати характер та спортивну міць. Вдача посміхнулася команді «Пирятин-Полтавщина», яка у півфіналі та фіналі взяла гору завдяки влучно виконаним 11-метровим ударам. Слід відзначити їхнього голкіпера Павла Паюрова, він справді – половина команди!

Багато гарних слів було сказано після турніру. На церемонію нагородження завітали президент АВФУ Олег Собцький, в.о. головного тренера збірної України Олександр Петраков, віце-президенти АВФУ, знамениті гравці та тренери минулих років Андрій Біба, Володимир Мунтян, Сергій Нагорняк, дружина Володимира Лозинського Олена Миколаївна та донька Ірина.

Заслужені нагороди знайшли своїх володарів, пролунало багато теплих слів на адресу Володимира Лозинського, пам’яті якого і був приурочений цей турнір. Зокрема, Олександр Петраков, звернувшись до організаторів та учасників, подякував, що зберігають добру пам’ять про цю чудову людину: «Володимир був моїм другом, ми майже одного віку, кияни, і добре один одного знали. Більше того, були кумами, дружили сім’ями. Саме Лозинський відкрив мені шлях у тренерську діяльність, запросивши працювати до ЦСКА. Вів був чудовою людиною, якої мені не вистачає. І дуже добре, що зусиллями Асоціації ветеранів та Олега Собуцького проводиться такий турнір».

Присутні оплесками привітали Олену та Ірину Лозинських, саме вони вручили приз найкращому гравцю турніру. Їм було визнано незмінного учасника ветеранських турнірів, захисника команди «Абориген», 63-річного Ігоря Мінтюкова!

Головний приз та медалі гравці та тренери «Пирятин-Полтавщини» під чемпіонські фанфари отримали від Олега Собуцького та Олександра Петракова.

«Хочу привітати переможців та всіх учасників, гостей турніру та глядачів, – наголосив президент АВФУ Олег Собуцький. – Трохи більше року минуло з того дня, як нас залишив Володимир Лозинський. Зібравшись, ми вирішили присвятити чемпіонат 55+ його пам’яті. І сьогодні ми бачимо, як любили і шанували цю людину, з яким бажанням команди віднеслись до матчів, показавши яскраву гру. Цей турнір є особливим, в ньому беруть участь найстарші ветерани, віком від 55 до 65 років. Вони є прикладом любові до футболу та спортивного довголіття, як потрібно тримати себе в формі в такому поважному віці. Коломия та Пирятин, Луцьк та Житомир, широка географія учасників, команди долали сотні кілометрів аби поспілкуватися, зіграти в футбол, знову відчути себе молодими. За це їм велике спасибі. А ми будемо продовжувати проводити такі турніри, щороку робити їх більш масовими та цікавими».

Історичний реєстр

Всі переможці Чемпіонату України серед ветеранів 55+