Чергове засідання виконавчого комітету

16 лютого 2024 року під головуванням секретаря Баришівської селищної ради  Олександра Ільченка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у якому взяли участь 23 члени виконкому із 29.

На порядок денний було винесено 70 питань. З проєктами рішень попередньо можна було ознайомитися на офіційному сайті Баришівської селищної ради.

З поміж іншого, члени виконавчого комітету заслухати та схвалили 36 звітів про виконання програм за 2023 рік, заслухали звіт про роботу закладів культури громади та про стан ведення квартирного обліку громадян за 2023 рік, схвалили зміни до ряду місцевих цільових програм.

Затвердили  перейменування назв вулиць та провулків, які мають географічне відношення або носять імена діячів країни-агресора. Зокрема вулицю Червона в Баришівці перейменовано на вул. Прорізна, провулок Червоний – на провулок Кленовий.

У ході активного обговорення члени виконкому не погодили підвищення цін на послуги з управління багатоквартирними будинками управляючої компанії ТОВ «Управляюча компанія «Баришівка-Софіївська», які управитель планував встановити з 01.03.2024.

Надали дозвіл на встановлення меморіальної дошки на честь загиблого в результаті терористичного акту в колонії Оленівки «азовця» Єгора Бартоша.

Розглянули питання «Про надання компенсації за пошкоджені/зруйновані об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» – затвердили 4 рішення комісії про надання згоди на виплату компенсацій за заявами жителів громади.

Прийняли ряд важливих рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, в тому числі про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Серед планових питань: про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на поховання, про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, про надання дозволу на видалення зелених насаджень (сухостоїв) на території Баришівської ТГ.

Детальніше з усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному веб-сайті.