Час діяти, Україно!

Цей заклик МХП, у межах однойменного конкурсу мікрогрантів, надихнув багатьох українців у різних регіонах України. Прийняли участь в конкурсі представники і Селичівського старостинського округу- проект «Облаштування кімнати для вокально-хореографічного гуртка «Смайлик».Це приклад взаємодії бізнесу-влади-громади. В рамках цього проєкту було створено кімнату для занять хореографією (встановлені дзеркала, станки). Кошти для “Смайлику” були зібрані з жителів, виділені з бюджету та надані від БФ”МХП ГРОМАДІ”. Все це свідчення співпраці та втілення планів, які цікаві громаді.

Дякуємо усім учасникам за вашу соціальну активність та небайдужість. Ви справжні локомотиви змін у Баришівській громаді на території присутності МХП.

Далі буде…

Разом робимо важливе!