Бібліовізит

19 червня 2019 року працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих та Баришівської бібліотеки для дітей відвідали  Київську обласну бібліотеку для дітей та Київську обласну бібліотеку для юнацтва.

Метою поїздки було отримання літератури згідно державної програми

«Поповнення бібліотечних фондів публічних бібліотек» з Київської обласної бібліотеки для дітей та літератури, відібраної з обмінного фонду Національної бібліотеки України ім.Ярослава Мудрого Київською обласною бібліотекою для юнацтва.

Цікавим було професійне спілкування з колегами, обговорення актуальних питань бібліотечної діяльності, обмін досвідом.

 Про створення, розвиток та запровадження інноваційних практик у роботу бібліотек розповіли перший заступник генерального директора з наукової роботи КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», заслужений працівник культури України Л.П.Соляник, заступник генерального директора по роботі з централізованими бібліотечними системами та бібліотеками ОТГ Л.В.Смисловська, завідувач науково-методичного відділу О.М.Литвин.

 Завідувач відділу комплектування та обробки документів  Т.С.Котляренко зупинилася на особливостях комплектування бібліотек в сучасних умовах, вивчення читацького попиту та розподіл літератури між бібліотеками ОТГ.

Про роботу бібліотек Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  у 2019 році розповіла директор Баришівської ЦБС Г.В.Пацаловська.

В рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні»   Баришівська бібліотека для дітей  отримала  інформаційний куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці», який містить  інформаційні брошури, книжки-ігри, інформаційні матеріали, які допоможуть поповнити знання про Європейський Союз.

Заступник директора з науково-методичної роботи КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Т.І. Василькевич провела екскурсію бібліотекою та розповіла  про  співпрацю з Представництвом Європейського Союзу в Україні, познайомила з куточком Європейського Союзу в бібліотеці.

Завідувач комплектування та каталогізування документів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Н.В. Яворська розповіла про фандрейзингову  діяльність бібліотеки для поповнення книжкових фондів

З отриманими новими знаннями, новою літературою, відвідавши виставку «Сад троянд» в Національному ботанічному саду ім. М.Гришка бібліотечні працівники повернулися додому.

 

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.

Нагору