Беремо участь у інформаційній сесії щодо відбору громад та міст для реалізації нового проекту “Міста, вільні від домашнього насильства”. Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст громад у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильтва особам, розвитку мережі якісних спеціалізованих послуг, покращення координації та міжвідомчої взаємодії суб’єктів на місцевому рівні, а також активізації та залучення мешканців громад до попередження та раннього виявлення таких випадків. Вивчаємо критерії відбору, формування пакету документів та актуальність питання для нашої громади.