Баришівська ТГ підтримує талановитих дітей!

БФ “Наш Слід” започаткував новий проект – видання книги, присвяченої талановитим дітям України – «Літопис Майбутнього України, де будуть розміщені усі бажаючи діти, керівники гуртків, колективи, будинки, та центри творчості, учасники наших фестивалів та конкурсів.

Запросили разом  написати Літопис Майбутнього України, зафіксувати себе у створенні майбутнього і юне покоління нашої громади учасників студії «Kid’s look» ЦПР «Мрія» на чолі з керівником Анною Макаровою.

Анна Макарова разом з вихованцями створюють власноруч шедевральні вироби: рукотворні речі (hand made) та разом приймають участь в різних конкурсах.

Анна наголошує: «заняття творчістю корисно для здоров’я. Роблячи що-небудь своїми руками, розвивається дрібна моторика рук, а це в свою чергу підвищує пам’ять, розумові процеси, уява. На руках існує багато біологічно активних точок, тому, працюючи руками, ми массажируем їх, стимулюючи роботу всього організму. hand made дуже різноманітний, будь-яка людина може знайти заняття для душі, прикрасити свій будинок, незвичайними подарунками порадувати друзів. Це корисне проведення часу, можливість завести нові цікаві знайомства, знайти однодумців, розширити свій кругозір і побачити світ у нових барвах!»

А ми пропонуємо Вам приєднатись до сторіночки юних майстринь та навчатися он-лайн разм: https://www.facebook.com/groups/1390443787756197

Юні вихованці та керівник студії «Kid’s look» ЦПР «Мрія» Анна Макарова щиро вдячні за фінасову підтримку чарівній меценатці Катерині Стрілець. Зі слів Катерини обдаровані, талановиті діти – це майбутня творча й інтелектуальна еліта  нашого країни та нашої Баришівської громади.Виявлення та підтримка  таких  дітей  допомагає їх творчій реалізації, завзятості й сміливості у своїх прагненнях.

Наша Баришівська громада пишається своїми юними талантами, які  своїми виробами прикрашають наш край!