Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує:

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2021 року №893 затверджено Порядок створення та діяльності сім»ї патронатного вихователя, влаштування, перебування в сім»ї патронатного вихователя, який визначає механізм запровадження та організації функціонування сім»ї патронатного вихователя, надання послуги патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту та забезпечення права на догляд, виховання в безпечному середовищі.

Для реалізації Порядку, передбачається співпраця центру зайнятості із службами у справах дітей, соціальними службами для пошуку кандидатів у патронатні вихователі з числа зареєстрованих безробітних, а також інформування відвідувачів служби зайнятості про суть і зміст патронату над дитиною та можливість подання документів як кандидата у патронатні вихователі до служби у справах дітей для первинного відбору у патронатні вихователі.

Для вирішення подальших кроків щодо співпраці у даному напрямку роботи, керівництвом Баришівської районної філії, проведено зустріч з директором Центру соціальної служби Баришівської селищної ради Ларисою Борзак та провідним фахівцем з соціальної роботи Оленою Савчук.  Домовлено про співпрацю та проведення спільних семінарів.