Баришівська ОТГ вражає позитивними змінами

А саме йдеться про Селичівський старостинський округ, який на чолі з в.о. старости Неонілою Петрівною Кубрак  готують урочисту подію – відкриття оновленого клубу. Проект втілений завдяки успішній співпраці місцевої влади та родини -підприємців Бурило Юрія та Олени.

Адже сільські клуби це такі осередки культури, які  дозволяють зберегти духовні цінності нашої нації, з покоління в покоління передавати українські традиції. Це надзвичайно важливо для наших дітей і молоді. А про те, що їм не байдужа наша духовність та культура, свідчить і  те що вже плануються проведення різноманітних розважальних заходів для молоді старостинського округу саме в оновленому клубі.

Сьогодні оглянути робочий процес завітали Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко та заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук. Неймовірно жвава бесіда з Неонілою Петрівною, дійсно говорить про те, що маючи однодумців в громаді – можна і гори звершити!

Родина Бурило підтримують та долучаються до всіх заходів  і вкотре спробували довести, що і дерев’яне старе приміщення сільського клубу можна довести до ладу, саме головне мати бажання та однодумців!