Шановні жителі Баришівської громади, сердечно вітаю всіх з РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Цьогоріч більшість православних вірян України у надскладних умовах вперше відзначають це свято разом з більшістю християн світу – 25 грудня.

Святкувати під час війни завжди важко. Але попри все ми будемо зберігати різдвяне світло в своїх серцях і дякувати та молитися за тих, хто ціною свого життя робив і робить усе, щоб ми сиділи сьогодні разом за сімейним столом.

Різдво Христове та початок нового року – це завжди надія на краще, на здійснення найзаповітніших бажань.

Найголовніше, чого ми всі чекаємо від нового року — Перемоги! І це бажання обов’язково здійсниться, бо це бажання загадали собі мільйони українців!

Божого оберегу – нашим воїнам!

Добра, світла й тепла – кожній домівці!

Радісних усмішок – нашим дітям!

Щастя – кожній родині!

Дякуємо Богу і ЗСУ, віримо в Збройні сили України та цінуємо найдорожче, що в нас є – своїх рідних та нашу Україну!

Христос народився! Славімо Його!

Зі світлими побажаннями та вірою в Перемогу Олександр Ільченко