Багато різноманітних свят придумали люди в різних країнах

У цей день маленькі та великі онуки, учні навчальних закладів Баришівської громади відвідали своїх  бабусь і дідусів, котрі з нетерпінням їх чекали. Як правило, дарували їм на знак поваги і любові квіти та подарунки. Подарунки , виготовлені своїми руками на уроках трудового навчання. Бабусі з  радістю пригощали  довгоочікуваних  гостей солодкими пирогами , а дідусі  – знайшли час для задушевної бесіди. Всі задоволені. Стареньким приємно, що є такі чудові дні в календарі, і що онуки про це пам’ятають.

В школах громади були організовані виставки малюнків, вчителі 1 – 11 класів провели бесіди, спрямовані на виховання у дітей поваги до людей похилого віку, особливо ветеранів, які боролися за незалежність нашої країни.

Такий день довго ще буде нагадувати всім про години добра та людської  турботи!