«Активні парки – локації здорової України» в Баришівській громаді

Нагадаємо, що головною метою соціального проекту Президентської програми активних парків є забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

Для зручності, кожний елемент інфраструктури позначений QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками .

Також в Баришівській громаді створено онлайн-платформу https://www.facebook.com/%D0%90%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8-%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%88%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%A2%D0%93-102720618787708 соціального проекту для консультування, обміну досвідом, ідеями між фахівцями з фізичної культури та спорту, спортсменами, учасниками активного відпочинку.Координатор проекту -Анна Маслівець

Сьогодні до Баришівської громади зі спортивними подарунками завітав :

-Сергій Тимофєєв, начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації

Зі слів голови Баришівської ТГ Олександра Вареніченка : “Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються. Спорт розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила, та робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Наприклад, при перемозі улюбленої команди або при досягненні людиною якогось результату в ньому.Тому радимо почати займатися спортом, адже -це здоров’я, краса та ваш чудовий настрій. “

Активні парки

#ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАвтивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку