Активна молодь громади активна в усьому!

12 квітня в Молодіжному «FUN HUBі» відбулося відкриття нового простору з повним набором настільних ігор і навіть кавомашиною для проведення затишних вечорів в колі друзів і однодумців.

Проєкт підготовлений Молодіжна Рада Баришівської ОТГ в особі Ігор Нечитайло та реалізований за грантової підтримки ГО Будуємо Україну Разом – БУР (~70.000 грн) та був дофінансований Фонд “МХП-Громаді”  (~30.000 грн).

Запрошені почесні гості прийшли на відкриття не з порожніми руками.

Секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко передав Молодіжній раді новенький ноутбук для організації роботи.

Депутат Київська обласна рада Юліан Москаленко – інверторний генератор для безперервного забезпечення електропостачання.

А представниця благодійного фонду “МХП – Громаді” Юлія Король заявила про намір продовжувати підтримувати ініціативу молоді і допомогти з облаштування ще й туалетної кімнати.

Найцікавіше запрошених гостей чекало попереду! Ігор підготував вікторину на знання історії України і Баришівщини зокрема. За результатами 4-ьох раундів результати команд різнилися всього в 1 (!) бал і переможці отримали свої призи. Це було весело, яскраво і по-сучасному інноваційно! Якщо саме так наша молодь буде організовувати своє дозвілля, то ми маємо нею пишатися!