А ми нашу славну Україну розвеселимо!

Саме під таким гаслом 19 травня у Центрі позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради відбувся звітний концерт колективів:

• зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Мрія», керівник Лариса Іванівна Пріхнич;
  • вокальної студії «Веселкові нотки», керівник Оксана Михайлівна Старчак;
  • гуртка «Перукарське мистецтво», керівник Інна Іванівна Качан.

На сцені сяяла різнобарвна палітра сузір’я талантів. Вихованці та їх керівники на високому рівні представили яскраві вокальні та хореографічні, танцювальні номери. Довершували образи юних артистів для виступів вихованці гуртка «Перукарське мистецтво», створюючи неймовірні зачіски.

У фойє ЦПР «Мрія» була представлена виставка творчих робіт вихованців гуртків:

• «Прикрась свій дім» (керівник Наталія Валеріївна Ювченко);
  • «Українська національна кухня» (керівник Алла Леонідівна Жунь);
  • «Креативне рукоділля» (керівник Інна Миколаївна Дорошенко);
  • студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Палітра» (керівник Ольга Олексіївна Хоменко).

Можна було побачити цікаві роботи з бісеру, квілінгу, роботи з атласної й репсової стрічок в стилі «канзаші», ляльки-мотанки, картини, аплікації, українські обереги тощо.

Звітний концерт ще раз продемонстрував, що у закладі панує творча атмосфера, керівники та вихованці колективів знаходяться у постійному творчому пошуку, вирує справжнє творче життя, яке об’єднує дітей нашої громади своїми талантами!

Цього року звітний концерт став можливим завдяки нашим Збройним Силам, які боронять нас від підступного ворога. Організатори поєднали звітний концерт із благодійністю.

Завдяки глядачам було зібрано на підтримку ЗСУ 9 206 грн

Фото Юлії Юречко, вихованки гуртка “Фото Art”.