На виконання Розпорядження голови Баришівської селищної ради Олександра Вареніченка “Про створення комісії для проведення перевірок харчоблоків закладів освіти” 6 та 7 жовтня проходять комісійні перевірки харчоблоків закладів освіти Баришівської громади у складі заступника селищного голови з питань соціального напрямку  Жанни Данчук, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту  Вікторії Бородуліної, спеціалістів Держпродспоживслужби та Відділу освіти, молоді та спорту, з метою запобігання харчових отруєнь серед учнів та дошкільнят, недопущення порушень вимог санітарного законодавства. Комісія перевірила харчоблоки   Волошинівського НВК, Веселинівського НВК, Селичівського НВК, Морозівського ОЗО, Гостролуцького НВК, Коржівської ЗОШ, ДНЗ “Ялинка” та Селищанського НВК.