27-го травня 2020 року відбулася робоча нарада з керівниками відділів соціального напрямку Баришівськоі селищної ради, яку провела заступник селищного голови Жанна Віталіївна Данчук.

Головне питання: які заходи до Дня захисту дітей відбудуться в Баришівській громаді

День захисту дітей в нашій громаді завжди відзначається дуже широко: з конкурсами, розважальною програмою, безкоштовними солодощами та батутами. Цього року карантин перекреслив усі грандіозні плани. Але організатори не опустили руки, тож у перший день літа та з нагоди свята буде проведено (та вже проводиться )велике розмаїття різних конкурсів та заходів он-лайн: це і. конкурси дитячих малюнків, і читців, і пісенний, навіть відео-хореографії…І ще багато цікавого!

Тож слідкуйте за анонсами та подіями…